Grzebień jadeitowy do masażu głowy

Pielęgnacja włosów to nie tylko pielęgnacja ich długości. Dbając o piękne włosy nie możemy pominąć elementu pielęgnacji skóry głowy – często zapomina się, że mycie włosów powinno być tak naprawdę myciem skalpu, a stan skóry głowy tak naprawdę decyduje o finalnej kondycji włosów na długości. 

Bardzo istotnym dla wielu kobiet aspektem pielęgnacji porost  – zależy nam na jak najszybszym tempie rośnięcia i zagęszczeniu włosów. Najbardziej popularną, najtańszą i najbardziej skuteczną metodą na przyśpieszenie porostu włosów jest regularny masaż głowy.  Oprócz swoich walorów relaksacyjnych poprawia ukrwienie i dotlenia cebulki pobudzając włosy do wzrostu. 


Grzebień jadeitowy Jadelyn


Grzebień jadeitowy do masażu skóry głowy

Kamień jadeitowy jest chętnie stosowany w kosmetologii ze względu na swoje dwie ważne cechy – jest to twardy kamień półszlachetny, który utrzymuje stałą niską temperaturę. Stosowanie wałka jadeitowego do masażu twarzy wyraźnie pobudza jej krążenie i zmniejsza opuchliznę. 

Takie same działanie ma grzebień jadeitowy. Służy on do masażu skóry głowy w celu pobudzenia krążenia, dotlenienia cebulek i w rezultacie przyspieszeniu porostu włosów. Dodatkowo regularny masaż głowy grzebieniem wpływa na odprężenie całego ciała.

Czym różni się ten grzebień  od zwykłych, plastikowych grzebieni? 

  1. Jadeit  ma zdolność utrzymywania niskiej temperatury. Dzięki temu grzebień jest zawsze zimny, co jeszcze bardziej poprawia krążenie podczas masażu głowy.
  2. Jadeit nie powoduje efektu elektryzowania włosów.
  3. Jadeit jest twardym kamieniem półszlachetnym – nie wygina się, jest trwały i solidny. 
  4. Grzebienie jadeitowe mają szerokie, lekko zaokrąglone kolce, które nie będą drapały skóry głowy, tylko delikatnie ją masowały. 
Grzebień jadeitowy Jadelyn

Jak stosować grzebień jadeitowy?

Masaż stosuj zawsze na czystą skórę głowy.  W celu zwiększenia efektu masażu nałóż na głowę swoją ulubioną wcierkę do włosów. 

Masaż grzebieniem zacznij od skroni i czoła. Rób grzebieniem delikatne kółka coraz bardziej przesuwając go w stronę włosów. Wymasuj całą skórę głowy – zarówno boki jak i potylicę. 

Pamiętaj o tym, że masaż powinien być regularny, żeby przyniósł jak najlepsze efekty. Grzebienie z jadeitu oraz z innych kamieni półszlachetnych będą niedługo dostępne w naszej ofercie.

Grzebień jadeitowy jest dostępny w naszej ofercie: https://jadelyn.pl/grzebienie/grzebien-jadeitowy.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *