Grzebień Jadeitowy Jadelyn

130.00

Grzebień jadeitowy można stosować do masażu skóry głowy, w celu pobudzenia krążenia, dotlenienia cebulek i w rezultacie przyspieszeniu porostu włosów. Dodatkowo regularny masaż głowy grzebieniem wpływa na odprężenie całego ciała.


Obecnie grzebień jadeitowy dostępny jest tylko na zamówienie.

 

Opis

Grzebień jadeitowy do masażu skóry głowy

Kamień jadeitowy jest chętnie stosowany w kosmetologii ze względu na swoje dwie ważne cechy – jest to twardy kamień półszlachetny, który utrzymuje stałą niską temperaturę. Stosowanie wałka jadeitowego do masażu twarzy wyraźnie pobudza jej krążenie i zmniejsza opuchliznę. Takie same działanie ma grzebień jadeitowy. Grzebień stymuluje skórę głowy i cebulki dzięki czemu włosy szybciej rosną. Grzebień przy regularnym stosowaniu wpływa na lepsze ukrwienie skóry głowy oraz zmniejszenie napięcia i szybszy porost włosów. Jadeit z którego wykonany jest grzebień wykazuje także działanie antybakteryjne i oczyszczające.

Czym różni się ten grzebień  od zwykłych, plastikowych grzebieni?

  • Jadeit  ma zdolność utrzymywania niskiej temperatury. Dzięki temu grzebień jest zawsze zimny, co jeszcze bardziej poprawia krążenie podczas masażu głowy.
  • Jadeit nie powoduje efektu elektryzowania włosów.
  • Pobudza cebulki włosów do pracy poprzez łagodny masaż
  • Pomaga zmniejszyć stres i zredukować napięcie skóry
  • Jadeit jest twardym kamieniem półszlachetnym – nie wygina się, jest trwały i solidny.
  • Grzebienie jadeitowe mają szerokie, lekko zaokrąglone kolce, które nie będą drapały skóry głowy, tylko delikatnie ją masowały.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Grzebień Jadeitowy Jadelyn”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *