Kuracje

Dlaczego zdecydowaliśmy się stworzyć poradnik odnośnie kuracji kamieniami półszlachetnymi? Przede wszystkim Jadeit i różowy kwarc to kamienie, które od tysięcy lat stosowane są w tradycyjnej medycynie chińskiej ze względu na ich oczyszczające i lecznicze właściwości. W połączeniu z drenażem limfatycznym i masażem twarzy, można uzyskać wspaniały efekt przy minimalnym nakładzie czasu i pracy.

Wielu terapeutów, lekarzy medycyny estetycznej i kosmetologów ręczy za skuteczność jadeitów w zmniejszaniu obrzęków, minimalizowaniu napięć powodujących zmarszczki i poprawie krążenia krwi. Używając Jadelyn Roller codziennie, zapewniasz sobie masaż twarzy, który nie tylko zwiększa krążenie ale także ujędrnia skórę i rozluźnia mięśnie.

OTO INSTRUKCJA JAK UŻYWAĆ NASZEGO JADELYN ROLLER

1. Oczyść skórę 

Dla lepszej wydajności produktu i poprawy efektu kuracji, Twój masażer powinien być lekko schłodzony. Chłodny Jadeit zmniejsza obrzęk poprzez obkurczanie naczyń krwionośnych, co uelastycznia skórę. Używaj swojego Jadelyn Roller’a tylko na czystej skórze. Zanim rozpoczniesz masaż, usuń z twarzy makijaż i jakiekolwiek pozostałości po nim. Po oczyszczeniu twarzy, wybierz kosmetyk, którego najczęściej używasz do nawilżania twarzy i nałóż go na czoło, skronie, oczodoły, policzki i brodę, jednocześnie delikatnie rozsmaruj.

 2. Rozpocznij masaż

Nie ma ma znaczenia, od jakiej części twarzy rozpoczniesz masaż, ale upewnij się, że toczysz masażer od środka, do zewnątrz twarzy. Proponujemy też wizualnie podzielić twarz na pół, używając nosa jako wyznacznika symetrii. Starannie masuj najpierw jedną stronę twarzy, wcierając jednocześnie wcześniej nałożony kosmetyk.

Podczas wykonywania masażu, delikatnie dociskaj wałeczek do twarzy. Wykonuj ruchy na zewnątrz, wzdłuż lini twarzy. Wykonaj ten sam ruch na daną część twarzy minimum cztery razy, zawsze przesuwając Roller do zewnętrznej krawędzi. Kiedy musisz przywrócić masażer do punktu startowego, podnieś go i umieść w miejscu, którym zaczynałaś masaż (nie tocz do tyłu!).

Przesuwaj Jadelyn Roller z brody stopniowo w górę, masując następnie policzki, oczodoły, powieki, skronie oraz czoło. Do powiek należy użyć małego wałeczka, gdyż jest tam bardzo cienka warstwa skóry i chłód masażera może być nieprzyjemny podczas używania dużego kamienia. Płat czołowy to partia, której warto poświęcić najwięcej uwagi i liczbę powtórzeń należy zwiększyć z 4 do 8. Górna partia twarzy bardzo często pozostaje spięta, przez co mięśnie pozostawiają po sobie niekorzystnie wyglądające linie, przeobrażające się w zmarszczki. Ujędrnienie tej części jest kluczowym elementem kuracji. Cały masaż trwa od 3 do 5 minut.

3. Użyj małego Rollera

Teraz zrób dokładnie to samo, używając drugiej strony Jadelyn Rollera. Kończąc kurację ruchem w górę i w dół, pomiędzy brwiami do linii włosów.  Podczas pracy z jadeitowym wałkiem do twarzy, zobaczysz, że twoja skóra zaczyna się zaczerwieniać – to dobrze! Oznacza to, że krążenie się poprawia.

4.Wyczyść Jadelyn Roller’a

Utrzymuj swój masażer w czystości. Po całym procesie kuracji i masażu, umyj wałki gorącą wodą i dbaj o ich higienę, aby zachowały swoje właściwości lecznicze.