O nas

Wszystko zaczęło się od fascynacji kamieniami półszlachetnymi, używanymi w chińskiej medycynie od wielu tysięcy lat. Któregoś dnia postanowiliśmy wypróbować działanie jadeitowego masażera i wtedy zorientowaliśmy się jak trudno było znaleźć oryginalny kamień, który cechuje się zarówno wysoką jakością jak i atrakcyjnym wyglądem.

Stworzyliśmy więc Jadelyn®, aby udostępnić możliwość korzystania z niesamowitych właściwości kamieni półszlachetnych wszystkim, którzy uwielbiają naturalne praktyki kosmetyczne. Naszym marzeniem jest, aby oferowane przez nas produkty zapewniały codzienny rytuał samoczyszczenia dla zdrowej skóry i spokojnego umysłu.

Nazwa Jadelyn® pochodzi od Jadeitu, czyli kamienia półszlachetnego posiadającego właściwości lecznicze. W chińskiej mitologii, kryształy różowego kwarcu czy też Jadeitu, pomagały nie tylko leczyć urazy i choroby, ale także zapewniały wieczną młodość!

Produkcja naszych masażerów odbywa się z precyzyjną dokładnością. Dbamy o każdy detal produktu, przeznaczonego do sprzedaży. Każdy wałeczek jest niepowtarzalny ze względu na to, że odcień wykorzystywanych minerałów różni się od siebie głębokością koloru zielonego i różowego. Zarówno Sodalit, Jadeit, jak i różowy kwarc, produkowany jest bezpośrednio w krajach wydobycia, czyli Birma, wschodnia Japonia i Chiny.

Jako Jadelyn® wprowadzamy swoistą innowację i promujemy produkty do pielęgnacji skóry, tak aby pomóc każdej osobie zwiększyć pewność siebie, wyglądać i czuć się wspaniale przez cały czas. Odkrywamy, eksperymentujemy i wymyślamy doskonałe produkty kosmetyczne i pielęgnacyjne, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia naszym konsumentom.